Inni klienci, którzy kupili ten produkt kupili również
Kontakt

 

Napisz do nas. Odpowiem tak szybko jak to tylko możliwe.

adres email

Grupy produktów
Zapis do newslettera. Zapłać mniej o 5%.
Zapisz się teraz i zapłać mniej już za ten zakup. Po potwierdzeniu otrzymasz kod rabatowy do wykorzystania w sklepie.
Jak przyklejać napisy samoprzylepne

Instrukcja przyklejania napisów samoprzylepnych

Przygotuj miejsce do rozpakowania przesyłki i rozprostowania naklejek.
Wyprostuj rozpakowane naklejki lub jak będzie taka konieczność, przewiń na drugą stronę. Pozostaw na kilkanaście minut. Ten czas wykorzystaj na realizację kolejnych punktów.

Przygotuj potrzebne narzędzia: linijka lub miara zwijana, nożyk lub nożyczki, ręcznik papierowy lub szmatka bawełniana, ołówek albo pisak, samoprzylepna papierowa taśma malarska.

 Potrzebne narzędzia

Przygotuj miejsce przyklejania napisów: oczyść z pyłu, przemyj wilgotną szmatką i odtłuść podłoże. Miejsce przyklejenia musi być czyste, suche i wolne od pyłu.
Temperatura przyklejania nie może być mniejsza niż 10° C.

 

Jeśli chcesz aby napisy były naklejone równo, nanieś na drzwiach linię środka i linię poziomu ( np. 165 cm od podłogi będzie to górna krawędź napisu). Na naklejce, na zewnętrznej foli transferowej zrób to samo: wyznacz środek napisów i jeśli chcesz, nanieś linię, równo z górną krawędzią liter (pamiętaj że litery O S C z racji swojej budowy nieco wystają ponad linię pozostałych liter).

 

Przygotowanie naklejki do przyklejenia. Wyprostowany arkusz z naklejką połóż na równej powierzchni folią transferową do góry, przy pomocy złożonej szmatki wygładź powierzchnię, dociskając mocno do podłoża. Następnie odwróć arkusz folią transferową do dołu. Powoli odklej z jednej strony papier transportowy i przetnij go, a odcięty kawałek dołóż ponownie do naklejki.

 

Przyklejanie naklejki.

Przygotowany arkusz przyłóż do miejsca przyklejenia (papierem transportowym do dołu). Ustaw środek i poziom napisu, zgodnie z wytyczonymi wcześniej liniami, lub nie. Na czas przyklejania, możesz przymocować cały napis do drzwi kilkoma kawałkami taśmy malarskiej, umieszczonymi na środku i na krawędzi (tej bez przeciętego wcześniej papieru).

Gdy naklejka jest już ustawiona, odwiń odklejając naklejkę od papieru transportowego i odetnij część papieru, trzymając odwiniętą część. Wolną dłonią, przy pomocy złożonej szmatki, wyprostuj odwiniętą część naklejki w kierunku, od środka do miejsca bez papieru transportowego, delikatnie dociskając naklejkę do podłoża. Część naklejki jest już przyklejona.

Drugą stronę naklejki przyklej tak samo tylko w przeciwnym kierunku.

Odklej papierową taśmę malarską, odwiń naklejkę w stronę przyklejonej części, delikatnie odklej papier transportowy, trzymając koniec naklejki. Drugą dłonią przy pomocy złożonej szmatki, wyprostuj odwiniętą część naklejki, w kierunku od miejsca przyklejenia, do miejsca bez papieru transportowego, delikatnie dociskając naklejkę do podłoża.

   

 

 Tak przyklejoną naklejkę wygładź szmatką, mocno dociskając do podłoża. Pozostaw na kilkanaście minut bez odklejania folii, po tym czasie powoli odklej folie transferową. Po zdjęciu foli możesz wyczyścić wcześniej narysowane linie pomocnicze.

 

 Klej uzyska swoją pełną moc po kilku dniach. Naklejki mogą być czyszczone wodą z dodatkiem delikatnych środków czyszczących.
 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl