Inni klienci, którzy kupili ten produkt kupili również
Kontakt

 

Napisz do nas. Odpowiem tak szybko jak to tylko możliwe.

adres email

Grupy produktów
Zapis do newslettera. Zapłać mniej o 5%.
Zapisz się teraz i zapłać mniej już za ten zakup. Po potwierdzeniu otrzymasz kod rabatowy do wykorzystania w sklepie.
Czas realizacji zamówień

 

  • Przy każdym produkcie podany jest przybliżony czas realizacji zamówienia. Informuje on ile dni roboczych (licząc od następnego dnia roboczego po dniu w którym zamówienie zostało potwierdzone przez zamawiającego) upływa od otrzymania zamówienia (stali Klienci) lub otrzymania potwierdzenia zamówienia (nowi Klienci) do chwili skompletowania zamówionego towaru i przygotowania go do wysyłki.
    W przypadku wyboru przez klienta sposobu płatności przelewem lub kartą płatniczą, czas realizacji zamówienia liczony jest od dnia uznania rachunku bankowego lub konta rozliczeniowego Sprzedawcy. 
  • Wysyłka towaru następuje niezwłocznie po skompletowaniu całego zamówienia z zapasów magazynowych.
  • W dniu wysyłki przesyłamy do Klienta informacje związane z dostawą: przewidywany czas dotarcia przesyłki, numer listu przewozowego lub numer nadawczy, numer faktury i wysokość kwoty do zapłacenia przy odbiorze.
  • Gdy zamówienie składa się z kilku produktów, to liczy się najdłuższy z czasów dostawy. Na prośbę Klienta możemy towary z krótszym czasem realizacji wysłać szybciej osobną paczką, jednak musimy doliczyć wówczas dodatkowy koszt transportu.
  • Dostawy realizowane są za pośrednictwem  firmy kurierskiej  od poniedziałku do piątku.
  • Zmiany w zamówieniu są możliwe tylko poprzez anulowanie zamówienia i przesłanie go ponownie z dokonanymi zmianami. W momencie gdy zamówienie jest już wysłane zmiany są nie wykonalne.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl